Inowrocławski czar dwóch kółek 2017

Dnia 20 czerwca na stadionie miejskim odbyła się już piąta edycja zawodów rowerowych dla dzieci ze szkół podstawowych pn. Inowrocławski czar dwóch kółek 2017 pod patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Brejzy. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 1-3 oraz 4-6.
Jak co roku nasza szkoła brała czynny udział w imprezie.Nie zawiedli nas uczestnicy konkursu jak też licznie przybyła młodzież, która dzielnie dopingowała swoich kolegów i koleżanki z klasy. Podczas przerwy pomiędzy kategoriami wiekowymi odbył się ciekawy pokaz umiejętności akrobatycznych na rowerze w wykonaniu Joachima Pakulskiego

Wiktoria Grzelak z kl. 5b - 3 miejsce
Ogromne brawa dla naszego kolejnego zawodnika Piotra z 5a, który wywalczyłby dla siebie i dla szkoły kolejne 1 miejsce w kategorii chłopców klas piątych - niestety na ostatniej prostej, tuż przed metą miała miejsce kolizja i upadek Piotra, w wyniku czego nasz uczeń nie zdołał ukończyć wyścigu. Dla nas Piotrku i tak wygrałeś
Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny pod hasłem: Inowrocławski czar dwóch kółek.
Nasza szkoła również w tym konkursie miała okazję stanąć na podium.
Ostatecznie w klasyfikacji zespołowej spośród wszystkich szkół zajęliśmy trzecie miejsce otrzymując Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia