KADRA PEDAGOGICZNA



DYREKTOR SZKOŁY

Alicja Mielcarek

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

WICEDYREKTORZY

Magdalena Pałasz-Kminikowska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Justyna Tuchorska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • REWALIDACJA I EDUKACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA 

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

WYCHOWAWCY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa I A

Ewa Sobańska - Patyk

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Alina Pochocka

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRZYRODA

Klasa I B

Ewa Szmude

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WOS

Aldona Kostuch

  • REWALIDACJA

  • LOGOPEDIA

Klasa I C

Małgorzata Lewandowska 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • INFORMATYKA Z
    TECHNOLOGIĄ INFORMACYJNĄ

Anna Grąźlewska

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa II A

Lucyna Tomaszewska

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

Kamila Puszczykowska - Głowacka

  • PEDAGOGIKA - PRACA OPIEKUŃCZA
  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA
  • WSPOMAGANIE ROZWOJU I EDUKACJI UCZNIÓW Z AUTYZMEM I ELEMENTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Klasa II B

Żaneta Kowalska 

  • PEDAGOGIKA OGÓLNA

  • PRACA SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
    I WCZESNOSZKOLNA

Katarzyna Wiktorowska

  • PEDAGOGIKA REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA
  • PEDAGOGIKA: OPIEKA I WYCHOWANIE Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ

Klasa III A

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Daria Chodorowska

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • REWALIDACJA

  • ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z
    UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Klasa III B

Izabela Popowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • ARTETERAPIA

Maria Ziemkiewicz 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa III C

Anna Borzęcka

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Dorota Kopeć

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Klasa III D

Joanna Drapiewska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRACA OPIEKUŃCZA Z
    PEDAGOGIKĄ SPOŁECZNĄ

  • KURS KWALIFIKACYJNY Z
    ZAKRESU TERAPII PEDAGOGICZNEJ Z ELEMENTAMI REWALIDACJI

Karina Lech

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLOGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa IV A

Agnieszka Szych 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa IV B

Monika Lewandowska

  • RESOCJALIZACJA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

  • WYCHOWANIE Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ

  • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa IV C

Iwona Gabryszak

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa V A

Agnieszka Kałużna

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA KOREKCYJNO
    - KOMPENSACYJNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Klasa V B

Beata Roszak

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • HISTORIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa V C

Marta Czajkowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PLASTYKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Kamila
Woźniak - zastępstwo

  • RESOCJALIZACJA

Klasa VI A

Agnieszka Woźniak

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Klasa VI B

Małgorzata Jeznach

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • PEDAGOGIKA
    PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Klasa VI C

Agnieszka Topolska

  • PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA
    I SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII A

Izabela Wulkowicz 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • LOGOPEDIA

Klasa VII B

Monika Kinowska 

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I EDUKACJA USTAWICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII C

Kamila Andrzejczak

  • PEDAGOGIKA
    WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA Z
    REWALIDACJĄ

  • KURS Z PIERWSZEJ
    POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Marta Zielińska  /zastępstwo/

  • PEDAGOGIKA ANIMACYJNA
    SPOŁECZNO-KULTURALNA

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

WYCHOWAWCY KLAS GIMNAZJALNYCH

Klasa II A

Monika Hałas

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO–OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • FILOLOGIA NAUCZANIA
    JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasa II B

Anna Tarkowska  

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DZIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa II C

Marta Momot

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa III A

Justyna Rajs

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • PEDAGOGIKA SPECJALNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III B

Ewa Rogozińska

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III C

Małgorzata Leśniak

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Marta Dzwonarkiewicz – Wesołek - zastępstwo

  • RESOCJALIZACJA
  • WSPOMAGANIE ROZWOJU I EDUKACJA UCZNIÓW Z AUTYZMEM Z ELEMENTAMI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA Z KOMUNIKACJĄ ALTERNATYTWNĄ

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Piekarczyk

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • CERTYFIKOWANY
    SPECJALISTA-KYNOTERAPEUTA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SZKOLENIE I i II
    STOPNIA W ZAKRESIE TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  • CERTYFIOKWANY
    TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Paulina Sobczak

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Hanna Drzazgowska

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Aleksandra Katulska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Edyta Jasnowska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

JĘZYK ANGIELSKI

Dorota Chęsy

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Maria Łaszkiewicz

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

Paulina Fojt-Głowacka

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

Anna Gerlach

  • FILOLOGIA ANGIELSKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

JĘZYK ROSYJSKI

Krzysztof Głowacki

  • JĘZYK ROSYJSKI

PRZYRODA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

Hanna Konarska 

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

GEOGRAFIA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

BIOLOGIA, CHEMIA

Ewa Korpusińska-Prusak

  • BIOLOGIA

  • CHEMIA

Dorota Gawron

  • CHEMIA

  • BIOLOGIA
  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

MATEMATYKA

Iwona Mrówczyńska

  • MATEMATYKA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Anita Świtek

  • MATEMATYKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • PEGAGOGIKA SPECJALNA -
    TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEJ

Anna Stężała

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

Dorota Kurowska

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

FIZYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

HISTORIA , WOS

Magdalena Szczepaniak

  • HISTORIA

  • WOS

  • JĘZYK POLSKI

  • EDUKACJA DLA
    BEZPIECZEŃSTWA

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

  • INSTRUKTOR ZHP

Tomasz Ciechanowski 

  • HISTORIA

  • WOS

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Jarosław Doberstajn

  • WYCHOWANIE TECHNICZNE
  • INFORMATYKA

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Jarosław Doberstajn

  • WYCHOWANIE TECHNICZNE
  • INFORMATYKA

PLASTYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Magdalena Szczepaniak

MUZYKA/ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

Agnieszka Krokowska

  • MUZYKA

  • MUZYKOTERAPIA W
    REHABILITACJI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TANIEC TOWARZYSKI -
    KURS KWALIFIKACYJNY

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

RELIGIA

Ks.Tomasz Rogaliński

  • RELIGIA

Jolanta Kopeć

  • RELIGIA

  • SOCJOTERAPIA 

Anna Michalak

  • RELIGIA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA 

Leszek Arent

  • WYCHOWANIE
    FIZYCZNE

Antoni Majewski

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

Maciej Szłyk 

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PEDAGOG SZKOLNY

Lucyna Moryc

  • PSYCHOPEDAGOGOKA

  • PEDAGOGIKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PSYCHOLOG

Elżbieta Kowalska  

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • JĘZYK POLSKI

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • PSYCHOLOGIA

  • EEG - BIOFEEDBACK 1
    STOPNIA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

PEDAGOG SPECJALNY

Urszula Kubiak

  • REWALIDACJA

  • RESOCJALIZACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Edyta Olejnik 

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA Z ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • PEDAGOGIKA W SPECJALNOŚCI OPIEKA I WYCHOWANIE Z PROFILAKTYKĄ SPOŁECZNĄ

LOGOPEDA

Alicja Rochowiak

  • LOGOPEDIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA I
    POMOC PSYCHOLOGICZNA

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA
    KOREKCYJNA
      

ŚWIETLICA

Karolina Bąkowska-Bugaj

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • SZKOŁA DLA RODZICÓW
    I WYCHOWAWCÓW

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Elżbieta Dobrzykowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Agnieszka Kwiatkowska - zastępstwo

  • PSYCHOLOGIA DZIECKA
  • PSYCHOPEDAGOGIKA
  • RESOCJALIZACJA Z PROFILAKTYKĄ SPOŁECZNĄ

BIBLIOTEKA

Zofia Olszewska

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Anna Glonek

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

KADRA PEDAGOGICZNA



DYREKTOR SZKOŁY

Alicja Mielcarek

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

WICEDYREKTORZY

Magdalena Pałasz-Kminikowska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Justyna Tuchorska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • REWALIDACJA I EDUKACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA 

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

WYCHOWAWCY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa I A

Ewa Sobańska - Patyk

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Alina Pochocka

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRZYRODA

Klasa I B

Ewa Szmude

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WOS

Aldona Kostuch

  • REWALIDACJA

  • LOGOPEDIA

Klasa I C

Małgorzata Lewandowska 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • INFORMATYKA Z
    TECHNOLOGIĄ INFORMACYJNĄ

Anna Grąźlewska

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa II A

Lucyna Tomaszewska

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

Kamila Puszczykowska - Głowacka

Klasa II B

Żaneta Kowalska 

  • PEDAGOGIKA OGÓLNA

  • PRACA SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
    I WCZESNOSZKOLNA

Katarzyna Wiktorowska

Klasa III A

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Daria Chodorowska

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • REWALIDACJA

  • ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z
    UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Klasa III B

Izabela Popowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • ARTETERAPIA

Maria Ziemkiewicz 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa III C

Anna Borzęcka

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Dorota Kopeć

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Klasa III D

Joanna Drapiewska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRACA OPIEKUŃCZA Z
    PEDAGOGIKĄ SPOŁECZNĄ

  • KURS KWALIFIKACYJNY Z
    ZAKRESU TERAPII PEDAGOGICZNEJ Z ELEMENTAMI REWALIDACJI

Karina Lech

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLOGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa IV A

Agnieszka Szych 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa IV B

Monika Lewandowska

  • RESOCJALIZACJA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa IV C

Iwona Gabryszak

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa V A

Agnieszka Kałużna

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA KOREKCYJNO
    - KOMPENSACYJNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Klasa V B

Beata Roszak

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • HISTORIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa V C

Marta Czajkowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PLASTYKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Kamila
Woźniak - zastępstwo

Klasa VI A

Agnieszka Woźniak

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Klasa VI B

Małgorzata Jeznach

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • PEDAGOGIKA
    PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Klasa VI C

Agnieszka Topolska

  • PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA
    I SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII A

Izabela Wulkowicz 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • LOGOPEDIA

Klasa VII B

Monika Kinowska 

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I EDUKACJA USTAWICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII C

Kamila Andrzejczak

  • PEDAGOGIKA
    WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA Z
    REWALIDACJĄ

  • KURS Z PIERWSZEJ
    POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Marta Zielińska  /zastępstwo/

  • PEDAGOGIKA ANIMACYJNA
    SPOŁECZNO-KULTURALNA

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

WYCHOWAWCY KLAS GIMNAZJALNYCH

Klasa II A

Monika Hałas

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO–OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • FILOLOGIA NAUCZANIA
    JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasa II B

Anna Tarkowska  

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DZIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa II C

Marta Momot

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa III A

Justyna Rajs

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • PEDAGOGIKA SPECJALNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III B

Ewa Rogozińska

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III C

Małgorzata Leśniak

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Marta Dzwonarkiewicz – Wesołek - zastępstwo

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Piekarczyk

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • CERTYFIKOWANY
    SPECJALISTA-KYNOTERAPEUTA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SZKOLENIE I i II
    STOPNIA W ZAKRESIE TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  • CERTYFIOKWANY
    TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Paulina Sobczak

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Hanna Drzazgowska

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Aleksandra Katulska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Edyta Jasnowska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

JĘZYK ANGIELSKI

Dorota Chęsy

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Maria Łaszkiewicz

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

Paulina Fojt-Głowacka

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

Anna Gerlach

  • FILOLOGIA ANGIELSKA

JĘZYK ROSYJSKI

Krzysztof Głowacki

  • JĘZYK ROSYJSKI

PRZYRODA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

Hanna Konarska 

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

GEOGRAFIA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

BIOLOGIA, CHEMIA

Ewa Korpusińska-Prusak

  • BIOLOGIA

  • CHEMIA

Dorota Gawron

  • CHEMIA

MATEMATYKA

Iwona Mrówczyńska

  • MATEMATYKA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Anita Świtek

  • MATEMATYKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • PEGAGOGIKA SPECJALNA -
    TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEJ

Anna Stężała

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

Dorota Kurowska

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

FIZYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

HISTORIA , WOS

Magdalena Szczepaniak

  • HISTORIA

  • WOS

  • JĘZYK POLSKI

  • EDUKACJA DLA
    BEZPIECZEŃSTWA

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

  • INSTRUKTOR ZHP

Tomasz Ciechanowski 

  • HISTORIA

  • WOS

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Jarosław Doberstajn

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Jarosław Doberstajn

PLASTYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Magdalena Szczepaniak

MUZYKA/ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

Agnieszka Krokowska

  • MUZYKA

  • MUZYKOTERAPIA W
    REHABILITACJI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TANIEC TOWARZYSKI -
    KURS KWALIFIKACYJNY

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

RELIGIA

Ks.Tomasz Rogaliński

  • RELIGIA

Jolanta Kopeć

  • RELIGIA

  • SOCJOTERAPIA 

Anna Michalak

  • RELIGIA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA 

Leszek Arent

  • WYCHOWANIE
    FIZYCZNE

Antoni Majewski

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

Maciej Szłyk 

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PEDAGOG SZKOLNY

Lucyna Moryc

  • PSYCHOPEDAGOGOKA

  • PEDAGOGIKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PSYCHOLOG

Elżbieta Kowalska  

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • JĘZYK POLSKI

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • PSYCHOLOGIA

  • EEG - BIOFEEDBACK 1
    STOPNIA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

PEDAGOG SPECJALNY

Urszula Kubiak

  • REWALIDACJA

  • RESOCJALIZACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Edyta Olejnik 

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA Z ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

LOGOPEDA

Alicja Rochowiak

  • LOGOPEDIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA I
    POMOC PSYCHOLOGICZNA

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA
    KOREKCYJNA
      

ŚWIETLICA

Karolina Bąkowska-Bugaj

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • SZKOŁA DLA RODZICÓW
    I WYCHOWAWCÓW

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Elżbieta Dobrzykowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Agnieszka Kwiatkowska - zastępstwo

BIBLIOTEKA

Zofia Olszewska

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Anna Glonek

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

KADRA PEDAGOGICZNA



DYREKTOR SZKOŁY

Alicja Mielcarek

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

WICEDYREKTORZY

Magdalena Pałasz-Kminikowska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Justyna Tuchorska

  • ORGANIZACJA I
    ZARZADZANIE OŚWIATĄ

  • REWALIDACJA I EDUKACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • RESOCJALIZACJA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA 

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

WYCHOWAWCY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa I A

Ewa Sobańska - Patyk

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Alina Pochocka

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRZYRODA

Klasa I B

Ewa Szmude

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WOS

Aldona Kostuch

  • REWALIDACJA

  • LOGOPEDIA

Klasa I C

Małgorzata Lewandowska 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • INFORMATYKA Z
    TECHNOLOGIĄ INFORMACYJNĄ

Anna Grąźlewska

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa II A

Lucyna Tomaszewska

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

Kamila Puszczykowska - Głowacka

Klasa II B

Żaneta Kowalska 

  • PEDAGOGIKA OGÓLNA

  • PRACA SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
    I WCZESNOSZKOLNA

Katarzyna Wiktorowska

Klasa III A

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Daria Chodorowska

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • REWALIDACJA

  • ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z
    UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Klasa III B

Izabela Popowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • ARTETERAPIA

Maria Ziemkiewicz 

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa III C

Anna Borzęcka

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Dorota Kopeć

  • REWALIDACJA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Klasa III D

Joanna Drapiewska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PRACA OPIEKUŃCZA Z
    PEDAGOGIKĄ SPOŁECZNĄ

  • KURS KWALIFIKACYJNY Z
    ZAKRESU TERAPII PEDAGOGICZNEJ Z ELEMENTAMI REWALIDACJI

Karina Lech

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLOGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa IV A

Agnieszka Szych 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa IV B

Monika Lewandowska

  • RESOCJALIZACJA

  • DORADZTWO ZAWODOWE

Klasa IV C

Iwona Gabryszak

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa V A

Agnieszka Kałużna

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA KOREKCYJNO
    - KOMPENSACYJNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Klasa V B

Beata Roszak

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO-OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • HISTORIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa V C

Marta Czajkowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PLASTYKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • TYFLOPEDAGOGIKA

Kamila Woźniak - zastępstwo

Klasa VI A

Agnieszka Woźniak

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Klasa VI B

Małgorzata Jeznach

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • PEDAGOGIKA
    PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Klasa VI C

Agnieszka Topolska

  • PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA
    I SOCJALNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII A

Izabela Wulkowicz 

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • LOGOPEDIA

Klasa VII B

Monika Kinowska 

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I EDUKACJA USTAWICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

Klasa VII C

Kamila Andrzejczak

  • PEDAGOGIKA
    WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA Z
    REWALIDACJĄ

  • KURS Z PIERWSZEJ
    POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Marta Zielińska  /zastępstwo/

  • PEDAGOGIKA ANIMACYJNA
    SPOŁECZNO-KULTURALNA

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

WYCHOWAWCY KLAS GIMNAZJALNYCH

Klasa II A

Monika Hałas

  • REWALIDACJA
    UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO–OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • FILOLOGIA NAUCZANIA
    JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasa II B

Anna Tarkowska  

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA Z DZIAGNOZĄ PEDAGOGICZNĄ

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Klasa II C

Marta Momot

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Klasa III A

Justyna Rajs

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • PEDAGOGIKA SPECJALNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III B

Ewa Rogozińska

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • WYCHOWANIE I EDUKACJA
    MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

  • I STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

  • II STOPIEŃ JĘZYKA
    MIGOWEGO

Klasa III C

Małgorzata Leśniak

  • REWALIDACJA Z
    ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • DIAGNOZA, DYSLEKSJA
    ROZWOJOWA, TERAPIA PEDAGOGICZNA Z ELEMENTAMI POMOCY
    PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Marta Dzwonarkiewicz – Wesołek - zastępstwo

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

JĘZYK POLSKI

Katarzyna Piekarczyk

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • CERTYFIKOWANY
    SPECJALISTA-KYNOTERAPEUTA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SZKOLENIE I i II
    STOPNIA W ZAKRESIE TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  • CERTYFIOKWANY
    TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Paulina Sobczak

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Hanna Drzazgowska

  • JĘZYK POLSKI

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Aleksandra Katulska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

Edyta Jasnowska

  • JĘZYK POLSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

JĘZYK ANGIELSKI

Dorota Chęsy

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Maria Łaszkiewicz

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

Paulina Fojt-Głowacka

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

Anna Gerlach

  • FILOLOGIA ANGIELSKA

JĘZYK ROSYJSKI

Krzysztof Głowacki

  • JĘZYK ROSYJSKI

PRZYRODA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

Hanna Konarska 

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

GEOGRAFIA

Agnieszka Gawarecka

  • GEOGRAFIA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • RESOCJALIZACJA

BIOLOGIA, CHEMIA

Ewa Korpusińska-Prusak

  • BIOLOGIA

  • CHEMIA

Dorota Gawron

  • CHEMIA

MATEMATYKA

Iwona Mrówczyńska

  • MATEMATYKA

  • PRZYRODA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Anita Świtek

  • MATEMATYKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

  • PEGAGOGIKA SPECJALNA -
    TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEJ

Anna Stężała

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EGAZMINATOR
    SPRAWDZIANU W 6-LETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

Dorota Kurowska

  • MATEMATYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

FIZYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Adrianna Bełżek

  • MATEMATYKA

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

HISTORIA , WOS

Magdalena Szczepaniak

  • HISTORIA

  • WOS

  • JĘZYK POLSKI

  • EDUKACJA DLA
    BEZPIECZEŃSTWA

  • NAUCZANIE POCZATKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  • EGZAMINATOR EGZAMINU
    GIMNAZJALNEGO Z ZAKRESU CZĘŚCI HUMANISTYCZNEJ

  • INSTRUKTOR ZHP

Tomasz Ciechanowski 

  • HISTORIA

  • WOS

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Jarosław Doberstajn

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Sławomir Rak

  • TECHNIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Jarosław Doberstajn

PLASTYKA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Magdalena Szczepaniak

MUZYKA/ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

Agnieszka Krokowska

  • MUZYKA

  • MUZYKOTERAPIA W
    REHABILITACJI

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TANIEC TOWARZYSKI -
    KURS KWALIFIKACYJNY

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Marcin Kosiak

  • TECHNIKA Z ELEMANTAMI
    INFORMATYKI

  • FIZYKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

RELIGIA

Ks.Tomasz Rogaliński

  • RELIGIA

Jolanta Kopeć

  • RELIGIA

  • SOCJOTERAPIA 

Anna Michalak

  • RELIGIA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA 

Leszek Arent

  • WYCHOWANIE
    FIZYCZNE

Antoni Majewski

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

Maciej Szłyk 

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PEDAGOG SZKOLNY

Lucyna Moryc

  • PSYCHOPEDAGOGOKA

  • PEDAGOGIKA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • SOCJOTERAPIA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

PSYCHOLOG

Elżbieta Kowalska  

  • RESOCJALIZACJA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • JĘZYK POLSKI

  • WYCHOWANIE DO ŻYCIA W
    RODZINIE

  • PSYCHOLOGIA

  • EEG - BIOFEEDBACK 1
    STOPNIA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

PEDAGOG SPECJALNY

Urszula Kubiak

  • REWALIDACJA

  • RESOCJALIZACJA

  • SURDOTYFLOPEDAGOGIKA

  • LOGOPEDIA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • WCZESNE WSPOMAGANIE
    ROZWOJU I EDUKACJA DZIECKA Z AUTYZMEM

  • I I II STOPIEŃ
    KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA P. DENNISONA

  • TRENER - SENSOMOTORYKA
    - DIAGNOZA I TERAPIA

Edyta Olejnik 

  • PEDAGOGIKA
    REWALIDACYJNA Z ELEMENTAMI PORADNICTWA REHABILITACYJNEGO

LOGOPEDA

Alicja Rochowiak

  • LOGOPEDIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • PEDAGOGIKA SZKOLNA I
    POMOC PSYCHOLOGICZNA

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kilich

  • KSZTAŁCENIE
    ZINTEGROWANE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • SURDOPEDAGOGIKA

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Anna Kuberska

  • WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • GIMNASTYKA
    KOREKCYJNA
      

ŚWIETLICA

Karolina Bąkowska-Bugaj

  • PEDAGOGIKA
    OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PROMOCJĄ ZDROWIA

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • PSYCHOPEDAGOGIKA

  • SZKOŁA DLA RODZICÓW
    I WYCHOWAWCÓW

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA Z
    ELEMENTAMI REWALIDACJI

Elżbieta Dobrzykowska

  • NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

Agnieszka Kwiatkowska - zastępstwo

BIBLIOTEKA

Zofia Olszewska

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • TECHNIKI KOMPUTEROWE W
    EDUKACJI

Anna Glonek

  • BIBLIOTEKOZNASTWO 

  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

  • EDUKACJA
    WCZESNOSZKOLNA

  • TERAPIA PEDAGOGICZNA

KADRA PEDAGOGICZNA




DYREKTOR
SZKOŁY

A. Mielcarek

WICEDYREKTORZY

M. Pałasz-Kminikowska

J. Tuchorska

WYCHOWAWCY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa
I A

A.Kilich, D.Chodorowksa

Klasa
I B

I.Popowska, M.Ziemkiewicz

Klasa
I C

A.Borzęcka, D.Kopeć

Klasa
II A

E.Sobańska-Patyk, A.Pochocka

Klasa
II B

B.Trzosek, A.Kostuch

Klasa
II C

A.Bogusz, A.Grąźlewska

Klasa
III A

E.Dobrzykowska, E.Mrozik-Gliszczyńska

Klasa
III B

H.Lelińska, Ż.Kowalska

Klasa
III C

M.Lewandowska, L.Tomaszewska

Klasa
IV A

D.Monkiewicz

Klasa
IV B

A.Nijak

Klasa
IV C

A.Topolska

Klasa
IV D

K.Lech

Klasa
V A

I.Wulkowicz

Klasa
V B

M.Kinowska

Klasa
V C

K.Andrzejczak

Klasa
VI A

M.Momot

Klasa
VI B

B.Roszak

Klasa
VI C

A.Kałużna

Klasa
VI D

M.Czajkowska (zastępstwo M.Borowska)

WYCHOWAWCY KLAS GIMNAZJALNYCH

Klasa
I A

J.Rajs

Klasa
I B

E.Rogozińska

Klasa
I C

M.Krotoszyńska

Klasa
II A

I.Gabryszak

Klasa
II B

A.Szych

Klasa
II C

M.Lewandowska

Klasa
III A

M.Hałas

Klasa
III B

E.Kowalska

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

JĘZYK POLSKI

K. Piekarczyk

P. Sobczak

H. Drzazgowska

A. Katulska

E. Jasnowska

 

JĘZYK
ANGIELSKI

D. Chęsy

M. Łaszkiewicz

P. Fojt-Głowacka

JĘZYK
ROSYJSKI

K. Głowacki

PRZYRODA

A. Gawarecka

H. Konarska

GEOGRAFIA

A. Gawarecka

BIOLOGIA

E. Korpusińska-Prusak

MATEMATYKA

I. Mrówczyńska

A. Świtek

A. Stężała

D. Kurowska

FIZYKA

M. Kosiak

HISTORIA

M. Szczepaniak-Wydra

T. Ciechanowski

TECHNIKA

S. Rak

INFORMATYKA

S. Rak

A. Świtek

PLASTYKA

M. Kosiak

MUZYKA

A. Krokowska

RELIGIA

Ks. D. Zientara

J. Kopeć

A. Michalak

WYCHOWANIE
FIZYCZNE

Ks. D. Zientara

J. Kopeć

A. Michalak

PEDAGOG
SZKOLNY

L. Moryc

PEDAGOG
SPECJALNY

U. Kubiak

PSYCHOLOG

 

LOGOPEDA

A. Rochowiak

REHABILITANT

J. Majewski

GIMNASTYKA
KOREKCYJNA

J. Rogowski

ŚWIETLICA

B. Pietrzak

K. Bąkowska-Bugaj

J. Jaroszyńska

BIBLIOTEKA

Z. Olszewska

A. Glonek

 


Wydarzenia

czerwiec 2018
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930