Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego dla uczniów klas III i IV

Dnia 24 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej Integracyjnej w Inowrocławiu odbył się XX II Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas III i IV. W konkursie wzięło udział 58 uczniów z inowrocławskich szkół.

Lista laureatów:
I MIEJSCE
Ciesielski Konrad     SP 16
Roszak Nina SPI
Glonek Wiktor SPI
 
II MIEJSCE
Muszyńska Maja  SP 6
Kilich Julia     SP 10
Krzykanowska Martyna    SP 10
Pochocka  Zofia SP 11
 
III MIEJSCE
Tańska Martyna  SP 6
Adamski Franciszek   SP 11
Szymańska Dominika SP 4
Mrozek Weronika SP 6
Slawiczek Aleksandra SP 10
Hetmann Mateusz SP 16
 
WYRÓŻNIENIA
Tworkowska Natalia KSP
Cichocki Antoni SP 11
 
Gratulujemy
galeria: 
received_982846421865475 (Copy).jpeg
received_982846431865474 (Copy).jpeg
received_982846435198807 (Copy).jpeg
received_982846441865473 (Copy).jpeg
received_982846448532139 (Copy).jpeg
received_982846488532135 (Copy).jpeg
received_982846521865465 (Copy).jpeg
received_982846545198796 (Copy).jpeg
received_982846598532124 (Copy).jpeg
received_982846615198789 (Copy).jpeg
received_982846625198788 (Copy).jpeg
received_982846638532120 (Copy).jpeg
received_982846675198783 (Copy).jpeg
received_982846681865449 (Copy).jpeg
received_982846728532111 (Copy).jpeg
received_982846745198776 (Copy).jpeg
received_982846761865441 (Copy).jpeg
received_982846781865439 (Copy).jpeg
received_982846785198772 (Copy).jpeg

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych klas III i IV SP

Dnia 24 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej Integracyjnej w Inowrocławiu odbył się XXII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów o specjalnych  potrzebach  edukacyjnych klas III i IV. W konkursie wzięło udział 13 uczniów ze szkół podstawowych inowrocławskich oraz ze szkół z Pakości i Kruszwicy.
WYNIKI 2018 MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO
dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych
klasy    III
I miejsce Bartosz Dreliszak SPI kl.3b
II miejsce Łukasz Krzeszewski SPI kl.3c
III miejsce Jakub Czajkowski SPI kl.3a
Wyróżnienia: Adrian Jabłoński SP Pakość, Nataniel Fiutakiewicz SPI kl.3a, Filip Górny SP Kruszwica
klasy IV
I miejsce Oliwier Nieznalski SPI  kl. 4c
II miejsce Klaudia Kwiatkowska SPI  kl. 4c
 
GRATULUJEMY  !!!
Laureaci o terminie rozdania nagród zostaną powiadomieni  w  kwietniu.
galeria: 
IMG_4494.jpg
IMG_4499.jpg
IMG_4500.jpg
IMG_4501.jpg

Ogólnopolski Konkurs Zuch Semestralny

Dnia 1 i 2 marca 2018 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Zuch Semestralny. Dzieci pod opieką pani Joanny Drapiewskiej, Kariny Lech i Pauliny Fojt-Głowackiej pisali część zintegrowaną i z języka angielskiego.   Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu!

galeria: 
IMAG0734 (Copy).jpg
IMAG0736 (Copy).jpg
IMAG0738 (Copy).jpg

Brawo Wiktor!!! Laureat Konkursu plastycznego

Starostwo Powiatowe, Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu zorganizowały Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Moje bezpieczne otoczenie: osiedle, miasto, wieś”. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów - wpłynęło  na niego 237 prac dzieci z 23 szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego. W gronie laureatów tego konkursu znalazł się Wiktor Glonek uczeń klasy IV a. Serdecznie Gratulujemy!!! Natomiast pani Magdalena Szczepaniak oraz Pan Marci Kosiak otrzymali od Organizatorów podziękowanie za wkład i angażowanie dzieci do działań na rzecz bezpieczeństwa.
galeria: 
1Konkurs plastyczny.jpg
2Konkurs plastyczny.jpg

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Państwach Europejskich

W sobotę 25 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Państwach Europejskich - "Europa naszym wspólnym Domem". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych: Sebastiaan Jacobi, Miłosz Kościkiewicz oraz Nina Roszak . Nasi reprezentanci osiągnęli sukcesy, wykazując się ogromną wiedzą:
I miejsce - Miłosz Kościkiewicz z klasy III a
III miejsce - Sebastiaan Jacobi z klasy III a
Wyróżnienie - Nina Roszak z klasy III c
Jesteśmy z Was bardzo dumni ! Gratulujemy !!!
galeria: 
23844541_1841943229168336_2274071104777736657_n (Copy2).jpg
23844649_1841943345834991_2863315046309381029_n (Copy2).jpg
23844907_1841943285834997_3574499772178937346_n (Copy2).jpg
24058847_1841943199168339_5085818943118013647_n (Copy2).jpg

Konkurs Plastyczny "Pod skrzydłami Anioła"

W poniedziałek 23 października 2017 uczniowie klas trzecich otrzymały nagrody za udział w Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym "Pod skrzydłami Anioła" w etapie szkolnym. W grupie osób wyróżnionych znalazły się:
I Miejsce - Zosia Rzeczkowska kl 3a
II Miejsce - Igor Szulkowski kl 3c
III miejsce - Nina Roszak kl 3c
Wyróżnienie - Kalina Krobska kl 3c
Wyróżnienie - Kinga Bąkiewicz kl 3c
Serdecznie Gratulujemy!!
galeria: 
IMG_20171023_085744 (Copy).jpg
IMG_20171023_085752 (Copy).jpg
IMG_20171023_085800 (Copy).jpg
IMG_20171023_085811 (Copy).jpg
IMG_20171023_085839 (Copy).jpg
IMG_20171023_085858 (Copy).jpg
IMG_20171023_085907 (Copy).jpg
IMG_20171023_085930 (Copy).jpg
IMG_20171023_085947 (Copy).jpg
IMG_20171023_085957 (Copy).jpg
IMG_20171023_090008 (Copy).jpg
IMG_20171023_090219 (Copy).jpg

Archidiecezjalny konkurs plastyczny "Pod skrzydłami Anioła"

2 października 2017r. w Święto Aniołów Stróżów w Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu rozstrzygnięto Archidiecezjalny konkurs plastyczny "Pod skrzydłami Anioła". Wśród laureatów zaszczytne I miejsce zdobyła Wiktoria Paprocka z kl.6a uczennica Szkoły Podstawowej Integracyjnej . Wiktoria jest laureatką tego konkursu już po raz trzeci.Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!
galeria: 
konkurs_o_Aniołach_027 (Copy).jpg
konkurs_o_Aniołach_006 (Copy).jpg
konkurs_o_Aniołach_040 (Copy).jpg
konkurs (Copy).jpg

Finał konkursu plastycznego z zakresu Obrony Cywilnej

Dnia 22.06.2017r. w inowrocławskim ratuszu odbył się finał konkursu plastycznego z zakresu Obrony Cywilnej p.t."Sygnały alarmowe - znam i wiem jak się zachować". W kategorii szkół podstawowych z naszego miasta wyłoniono troje zwycięzców w tym dwie uczennice z klasy 2 b Szkoły Podstawowej: Natalię Bajsert i Zuzannę Wierzykowską. Dziewczynki otrzymały nagrody i gratulacje od Prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Cała uroczystość miała doniosły charakter i dostarczyła wielu miłych przeżyć.
Zdjęcie wszystkich uczestników konkursu pochodzi ze strony internetowej: inianie.pl
galeria: 
kopla6 (Copy).jpg
20170622_100902 (Copy2).jpg
20170622_101111 (Copy).jpg
20170622_101210 (Copy2).jpg

Rozdanie nagród w konkursie na Gadżet promujący naszą szkołę

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolną techniką GADŻETU, który związany był z naszą szkołą. Jak zwykle uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością.Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac.
Wyniki konkursu:
I miejsce:
Monika Olejniczak kl.5c,
Kinga Bąkiewicz kl.2c, Anna Zdrojewska kl.2c
II miejsce: Wiktoria Paprocka kl.5a, Paweł Drop kl.6a, Bożena Łuczak kl.5c, Nina Roszak kl.2c 
III miejsce: Jan Paczkowski kl.3b, Dariusz Foleher kl.2aG, Wiktoria Smolińska kl.1aG.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURS DZIĘKUJEMY I SERDECZNIE GRATULUJEMY
galeria: 
FOT57BA (Copy).JPG
FOT5831 (Copy).JPG
FOT6106 (Copy).JPG
FOTC757 (Copy).JPG
FOTC818 (Copy).JPG
FOTE9FC (Copy).JPG

Rozdanie nagród w konkursie „Bystre oczko, sprytna główka i już jestem mądra sówka”

Dnia 19.06.2017r. rozdane zostały nagrody w Szkolnym Konkursie dla klas pierwszych, „Bystre oczko, sprytna główka i już jestem mądra sówka”. Uczniowie wykazali się umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
I miejsce-  Antoni  Kuc  kl. Ib
II miejsce – Nikola Witkowska kl. I a
III miejsce- Małgorzata  Beker kl. I b
III miejsce – Zuzanna Czechlowska  kl. Ia
Wyróżnienia:
Michalina Florek kl. I b
Karolina Dankowska kl. I a
Maciej Wojciechowski kl. I a
galeria: 
20170608_123953[1] (Copy2).jpg
20170608_124018[1] (Copy).jpg
20170608_124028[1] (Copy).jpg
20170608_124059[1] (Copy).jpg
IMG-20170620-WA0001[1] (Copy).jpg

III miejsce w regionie kujawsko - pomorskim w konkursie "MATEMATYKA BEZ GRANIC"

Z największą przyjemnością informujemy, że klasa 5a Szkoły Podstawowej Integracyjnej zajęła III miejsce w regionie kujawsko - pomorskim w międzynarodowym konkursie matematycznym "MATEMATYKA BEZ GRANIC"!  Uczniów przygotowywała mgr Anna Stężała nauczyciel matematyki. Z tej okazji uczniowie otrzymali takze 300 zl od Prezydenta Miasta Inowrocławia pana Ryszarda Brejzy! GRATULUJEMY!
galeria: 
19054989_1667163533312974_5053120210424182663_o.jpg
IMG_20170613_125440 (Copy).jpg
IMG_20170613_125453 (Copy).jpg
received_10213683588953556 (Copy).jpeg

Konkursy matematyczne w roku szkolnym 2016/2017 - klasy IV – VI i I – III gimnazjum

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w licznych konkursach matematycznych, uzyskując w nich wysokie wyniki. Konkursy matematyczne cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i uczniowie chętnie chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności matematyczne.  Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i pracę. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych matematyków.
1. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus (konkurs ogólnopolski):

- laureat I stopnia z wyróżnieniem:
Łukasz Kwiatkowski kl.IIIb n-l mgr Ewa Szmude
Kornel Rajs kl.Va  n-l mgr Anna Stężała
Gabriela Ciechanowska kl.VIb n-l mgr Anna Stężała
- laureat II stopnia:
Jonasz Kościkiewicz kl.Va  n-l mgr Anna Stężała
Maja Dokładna kl. IIIb n-l mgr Ewa Szmude
- laureat III stopnia:
Marta Szajda  kl.VIc  n-l mgr Dorota Kurowska
Paweł Książek  kl.VIc n-l mgr Dorota Kurowska
- laureat IV stopnia:
Maksymilian Fordon  kl.IVa  n-l mgr Dorota Kurowska
- laureat V stopnia:
Nadia Napierała  kl.Vb  n-l mgr Anna Stężała
2. „Alfik matematyczny” (konkurs ogólnopolski):
- wyniki bardzo dobre:
Emil Krokowski  kl. IIa   n-l mgr Anna Kilich
Szymon Figas   kl. IIb    n-l mgr Izabela Popowska
Marceli Stępniewski  kl. IIa    n-l mgr Anna Kilich
Jonasz Kościkiewicz   kl. Va  n-l mgr Anna Stężała
Wojciech Kosiak   k. IIa gim    n-l   mgr Anita Świtek
3. „Maks matematyczny”- konkurs internetowy (ogólnopolski):
- wyniki bardzo dobre :
Nieznalski Oliwier  kl. IIIc    n-l mgr Małgorzata Lewandowska
Filipiak Paweł  kl.IVb     n-l mgr Dorota Kurowska
Kościkiewicz Jonasz  kl. Va  n-l mgr Anna Stężała
- wyniki dobre :
Krokowski Emil   kl. IIa      n-l  mgr Anna Kilich
Dankowski Robert   kl. IVc  n-l mgr Dorota Kurowska
Kurowski Bartosz   kl. Va    n-l mgr Anna Stężała
Staszewski Tytus    kl. Vb      n-l mgr Anna Stężała
Drop Paweł   kl. VIa     n-l mgr Anna Stężała
Stępień Antoni  kl.Ia gim     n-l  mgr  Anita Świtek
Kosiak Wojciech  kl. IIa gim     n-l  mgr Anita Świtek
4. „Kangur Matematyczny” ( konkurs międzynarodowy):
- wynik bardzo dobry:
Kościkiewicz Jonasz   kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
- wyróżnienia:
Figas Szymon   kl. IIb      n-l mgr Izabela Popowska
Krokowski Emil   kl. IIa   n-l mgr Anna Kilich
Kwiatkowski Łukasz kl. IIIb    n-l mgr Ewa Szmude
Wrona Hanna  kl. IIIb       n-l mgr Ewa Szmude
Fordon Maksymilian  kl. IVa    n-l mgr Dorota Kurowska
Filipiak Paweł    kl. IVb     n-l mgr Dorota Kurowska
Rajs Kornel     kl. Va    n-l mgr Anna Stężała
Książek Paweł   kl. VIc   n-l mgr Dorota Kurowska
Drop Paweł    kl. VIa   n-l mgr Anna Stężała
5. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas piątych „Liczby rządzą światem”:
-I miejsce:
Kościkiewicz Jonasz  kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
- wyróżnienie:
Rajs Kornel   kl. Va     n-l mgr Anna Stężała
6. Konkurs matematyczny „Liga zadaniowa”:
- szkoła podstawowa:
III miejsce w rejonie:
Jonasz Kościkiwicz  kl. Va     n-l mgr Anna Stężała
- gimnazjum:
II miejsce w rejonie:
Antoni Stępień   kl. Ia gim   n-l mgr Anita Świtek
7. Kuratoryjny Konkurs Matematyczny dla szkoły podstawowej i gimnazjum:
- eta rejonowy:
 Kościkiewicz Jonasz   kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
8. Konkurs „Młody Tales”:
- wyróżnienie:
Paweł Książek  kl. VIc    n-l mgr Dorota Kurowska
9. Braliśmy udział w konkursie „Burza Mózgów”.
10. Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic”:

- udział brały klasy ze szkoły podstawowej:
Va – 3 miejsce w regionie, 19 miejsce w kraju
Vb – 11 miejsce w regionie, 23 miejsce w kraju
VIa – 13 miejsce w regionie, 27 miejsce w kraju
opiekun: mgr Anna Stężała
- udział wzięła klasa IIIa gim– 7 miejsce w regionie, 45 miejsce w kraju
opiekun: mgr Anita Świtek
11. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych „Mała Olimpiada”:

- III miejsce Paweł Filipiak IV b - n-l mgr Dorota Kurowska
- Wyróżnienie
Mateusz Wojciechowski - n-l mgr Dorota Kurowska
12. Udział w Konkursie „Sudoku”:
Etap szkolny
– I miejsce Jaskólska Julia 3c gim- n-l mgr Iwona Mrówczyńska
– II miejsce Ziętek Oliwia 2b gim - n-l mgr Iwona Mrówczyńska
– III miejsce Stępień Antoni 1a gim- n-l mgr Anita Świtek
Wyróżnienie:
Serkowski Kacper 2a gim- n-l mgr Anita Świtek
Świtek Zuzanna 3a gim– n-l mgr Anita Świtek
Uczniowie zakwalifikowani do finału w III LO: Jaskólska Julia, Ziętek Oliwia
13. Braliśmy udział w konkursie w II LO dla klas III gim.

GALA FINAŁOWA RECYKLINGOWEJ REWII MODY

Marika Pecarz z klasy 2b i Fabian Śniegowski z klasy 2a zostali nagrodzeni za stroje powstałe z materiałów recyklingowych oraz sposób ich prezentacji. Na wybiegu, mimo deszczowej aury prezentowali się znakomicie. Za pomysłowość inspirowaną ideą recyklingu zasłużyli na ogromne brawa!
galeria: 
1920.jpeg
1925.jpeg
1927.jpeg
1932.jpeg
20170510_191023.jpg
20170510_191050.jpg
20170610_111402.jpg
20170610_111418.jpg
20170610_120716.jpg
20170612_224703.jpg
Resized_20170612_210557.jpg

XVI edycja Konkursu Recytatorskiego ”SPRÓBUJĘ – MOGĘ – POTRAFIĘ”

9 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu, odbyła się XVI edycja Konkursu Recytatorskiego ”SPRÓBUJĘ – MOGĘ – POTRAFIĘ” dla dzieci z niepełnosprawnością.  Do konkursu przystąpili uczniowie z klas I – VI, z czterech szkół podstawowych mieszczących się na terenie powiatu inowrocławskiego: SP w Janikowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy, SP w Pakości i SP Integracyjna w Inowrocławiu.
Wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani przez swoich nauczycieli i rodziców. Każdy artysta za swój występ otrzymał dyplom i nagrodę książkową.
Jury(składające się z nauczycieli szkół startujących w konkursie),przyznało miejsca w dwóch kategoriach wiekowych tj. kl I – III  i kl. IV – VI i Grand Prix dla szczególnie wyróżniającego się uczestnika.

Werdykt:
 
Grand Prix:  Kinga Ashley Bąkiewicz -  SP Integracyjna w Inowrocławiu
w kategorii wiekowej I – III
I miejsce: Adrian Jabłoński - SP w Pakości

II miejsce:  Patryk Przybylski  - SP Integracyjna w Inowrocławiu

III miejsce: Łukasz Krzeszewski - SP Integracyjna w Inowrocławiu
w kategorii wiekowej IV - VI

I miejsce: Sergiusz Lewandowski  - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy
II miejsce: Maksymilian Fordon - SP Integracyjna w Inowrocławiu

III miejsce: Kacper Chojnacki - SP Integracyjna w Inowrocławiu

Podczas obrad jury, imprezę uświetniły występy uczniów Szkoły Podstawowej Integracyjnej: Anity Kaźmierskiej , Emila Krokowskiego , Mariki Pecarz, Wiktorii Jarowskiej, Jonasza Kościkiewicza.

Po rozdaniu nagród, wszyscy stanęli do wspólnej fotografii.

Organizatorzy konkursu – pani A. Rochowiak i pani A. Świtek – dziękują uczestnikom, nauczycielom i rodzicom za poświęcony czas i trud włożony w przygotowanie do udziału w konkursie.

galeria: 
DSCF1757 — kopia (Copy).JPG
DSCF1759 (Copy).JPG
DSCF1762 (Copy).JPG
DSCF1766 (Copy).JPG
DSCF1771 (Copy).JPG
DSCF1780 (Copy).JPG
DSCF1785 (Copy).JPG
DSCF1791 (Copy).JPG
DSCF1800 (Copy).JPG
DSCF1800 (Copy2).jpg
DSCF1807 (Copy).JPG
DSCF1810 (Copy).JPG
DSCF1819 (Copy).JPG
DSCF1823 (Copy).JPG
DSCF1835 (Copy).JPG
DSCF1836 (Copy).JPG
DSCF1850 (Copy).JPG
DSCF1850 (Copy).JPG
DSCF1852 (Copy).JPG
DSCF1862 (Copy).JPG
DSCF1871 (Copy).JPG
DSCF1875 (Copy).JPG
DSCF1875 (Copy2).jpg
DSCF1882 (Copy).JPG
DSCF1885 (Copy2).jpg
IMG_20170609_155855 (Copy).jpg
IMG_20170609_160113 (Copy).jpg
IMG_20170609_161208 (Copy).jpg
IMG_20170609_161840 (Copy).jpg
IMG_20170609_162045 (Copy).jpg
IMG_20170609_162243 (Copy).jpg
IMG_20170609_162911 (Copy).jpg
IMG_20170609_163120 (Copy).jpg
DSCF1890 (Copy).JPG

LITERACKI LAUR DLA AGNIESZKI

8 czerwca, podczas obchodow Dnia Jezykow Romanskich w I LO im. J. Kasprowicza w Inowroclawiu, Agnieszka Hulisz z klasy III A naszego gimnazjum odebrala nagrode za uzyskanie 1 miejsca w konkursie literackim FRANCJA CZY WLOCHY.  Jej wywiad z podroznikiem zwiedzajacym wloski region Venetto okazal sie najlepszy w kategorii szkół gimnazjalnych. Agnieszce życzymy dalszych sukcesów, juz w nowej szkole. Zwycieska praca powstala pod kierunkiem p. Edyty Jasnowskiej
galeria: 
18920265_1661629133866414_5912813630421284501_n.jpg
18920610_1661629507199710_239108912874712114_n.jpg
18921751_1661629203866407_23851503906762415_n.jpg
18921975_1661629443866383_9160196507470924203_n.jpg
19024901_1661629363866391_4366371111849302747_o (Copy).jpg
19024992_1661629277199733_590299305125952453_o (Copy).jpg

Wydarzenia

kwiecień 2018
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30