Konkursy matematyczne w roku szkolnym 2016/2017 - klasy IV – VI i I – III gimnazjum

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w licznych konkursach matematycznych, uzyskując w nich wysokie wyniki. Konkursy matematyczne cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i uczniowie chętnie chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności matematyczne.  Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i pracę. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych matematyków.
1. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus (konkurs ogólnopolski):

- laureat I stopnia z wyróżnieniem:
Łukasz Kwiatkowski kl.IIIb n-l mgr Ewa Szmude
Kornel Rajs kl.Va  n-l mgr Anna Stężała
Gabriela Ciechanowska kl.VIb n-l mgr Anna Stężała
- laureat II stopnia:
Jonasz Kościkiewicz kl.Va  n-l mgr Anna Stężała
Maja Dokładna kl. IIIb n-l mgr Ewa Szmude
- laureat III stopnia:
Marta Szajda  kl.VIc  n-l mgr Dorota Kurowska
Paweł Książek  kl.VIc n-l mgr Dorota Kurowska
- laureat IV stopnia:
Maksymilian Fordon  kl.IVa  n-l mgr Dorota Kurowska
- laureat V stopnia:
Nadia Napierała  kl.Vb  n-l mgr Anna Stężała
2. „Alfik matematyczny” (konkurs ogólnopolski):
- wyniki bardzo dobre:
Emil Krokowski  kl. IIa   n-l mgr Anna Kilich
Szymon Figas   kl. IIb    n-l mgr Izabela Popowska
Marceli Stępniewski  kl. IIa    n-l mgr Anna Kilich
Jonasz Kościkiewicz   kl. Va  n-l mgr Anna Stężała
Wojciech Kosiak   k. IIa gim    n-l   mgr Anita Świtek
3. „Maks matematyczny”- konkurs internetowy (ogólnopolski):
- wyniki bardzo dobre :
Nieznalski Oliwier  kl. IIIc    n-l mgr Małgorzata Lewandowska
Filipiak Paweł  kl.IVb     n-l mgr Dorota Kurowska
Kościkiewicz Jonasz  kl. Va  n-l mgr Anna Stężała
- wyniki dobre :
Krokowski Emil   kl. IIa      n-l  mgr Anna Kilich
Dankowski Robert   kl. IVc  n-l mgr Dorota Kurowska
Kurowski Bartosz   kl. Va    n-l mgr Anna Stężała
Staszewski Tytus    kl. Vb      n-l mgr Anna Stężała
Drop Paweł   kl. VIa     n-l mgr Anna Stężała
Stępień Antoni  kl.Ia gim     n-l  mgr  Anita Świtek
Kosiak Wojciech  kl. IIa gim     n-l  mgr Anita Świtek
4. „Kangur Matematyczny” ( konkurs międzynarodowy):
- wynik bardzo dobry:
Kościkiewicz Jonasz   kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
- wyróżnienia:
Figas Szymon   kl. IIb      n-l mgr Izabela Popowska
Krokowski Emil   kl. IIa   n-l mgr Anna Kilich
Kwiatkowski Łukasz kl. IIIb    n-l mgr Ewa Szmude
Wrona Hanna  kl. IIIb       n-l mgr Ewa Szmude
Fordon Maksymilian  kl. IVa    n-l mgr Dorota Kurowska
Filipiak Paweł    kl. IVb     n-l mgr Dorota Kurowska
Rajs Kornel     kl. Va    n-l mgr Anna Stężała
Książek Paweł   kl. VIc   n-l mgr Dorota Kurowska
Drop Paweł    kl. VIa   n-l mgr Anna Stężała
5. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas piątych „Liczby rządzą światem”:
-I miejsce:
Kościkiewicz Jonasz  kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
- wyróżnienie:
Rajs Kornel   kl. Va     n-l mgr Anna Stężała
6. Konkurs matematyczny „Liga zadaniowa”:
- szkoła podstawowa:
III miejsce w rejonie:
Jonasz Kościkiwicz  kl. Va     n-l mgr Anna Stężała
- gimnazjum:
II miejsce w rejonie:
Antoni Stępień   kl. Ia gim   n-l mgr Anita Świtek
7. Kuratoryjny Konkurs Matematyczny dla szkoły podstawowej i gimnazjum:
- eta rejonowy:
 Kościkiewicz Jonasz   kl. Va   n-l mgr Anna Stężała
8. Konkurs „Młody Tales”:
- wyróżnienie:
Paweł Książek  kl. VIc    n-l mgr Dorota Kurowska
9. Braliśmy udział w konkursie „Burza Mózgów”.
10. Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic”:

- udział brały klasy ze szkoły podstawowej:
Va – 3 miejsce w regionie, 19 miejsce w kraju
Vb – 11 miejsce w regionie, 23 miejsce w kraju
VIa – 13 miejsce w regionie, 27 miejsce w kraju
opiekun: mgr Anna Stężała
- udział wzięła klasa IIIa gim– 7 miejsce w regionie, 45 miejsce w kraju
opiekun: mgr Anita Świtek
11. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych „Mała Olimpiada”:

- III miejsce Paweł Filipiak IV b - n-l mgr Dorota Kurowska
- Wyróżnienie
Mateusz Wojciechowski - n-l mgr Dorota Kurowska
12. Udział w Konkursie „Sudoku”:
Etap szkolny
– I miejsce Jaskólska Julia 3c gim- n-l mgr Iwona Mrówczyńska
– II miejsce Ziętek Oliwia 2b gim - n-l mgr Iwona Mrówczyńska
– III miejsce Stępień Antoni 1a gim- n-l mgr Anita Świtek
Wyróżnienie:
Serkowski Kacper 2a gim- n-l mgr Anita Świtek
Świtek Zuzanna 3a gim– n-l mgr Anita Świtek
Uczniowie zakwalifikowani do finału w III LO: Jaskólska Julia, Ziętek Oliwia
13. Braliśmy udział w konkursie w II LO dla klas III gim.


Wydarzenia

styczeń 2018
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031